Menu

Lucky Halloween

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Halloween

Výherní Automat Lucky Halloween Online ZdarmaPodle legendy není Halloween příliš šťastným svátkem, alespoň pro některé jedince ne. Fanouškům vývojářské společnosti Red Tiger ale Halloween určitě přinese štěstí a spoustu zábavy. Samozřejmě se nejedná o jediný výherní automat online zdarma zpracovávající téma Halloweenu, ale všechny ostatní podobné automaty nejsou rozhodně tak perfektní a úžasné, jako právě tento výherní automat zdarma. V první řadě bychom tedy měli všichni poděkovat vývojářské společnosti Red Tiger za vytvoření tak skvěle navržené hry. Strašidelnost Haloweenské noci je v tomto výherním automatu zobrazena naprosto dokonale s pomocí perfektní grafiky a animací. I tak se ale tento automat neřadí k těm příliš strašidelným automatům. Místo toho, aby vám naháněl hrůzu, je vytvořen k tomu, aby vám přinesl spoustu zábavy.

Výherní Automat Lucky Halloween Online Zdarma

 

Soubor symbolů je opravdu výjimečný a dělí se do dvou skupin. První skupina je ta důležitější a jedná se o symboly tematicky laděné. Narazíte zde například na dýně, netopýry, černé kočky, klobouky, apod. Podle tabulky výher jsou tematické symboly spojené s vyššími výhrami. Druhou skupinou symbolů jsou symboly písmen a čísel. Tyto symboly nemají takovou váhu, ale i tak vám vyplatí spoustu výher. Pouze hodnota výher z těchto symbolů dosahuje ve srovnání s tematickými symboly poněkud nižších hodnot. Mimo těchto symbolů obsahuje tento výherní automat zdarma i speciální symboly, které jsou propojeny s těmi nejvyššími výhrami a dalšími bonusy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti