Menu

Magic Lady

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Lady

Hrací Automat Magic Lady Online ZdarmaTato okouzlující dáma najde vždy cestu, aby vám ukázala svá kouzla. Výherní automat Magic Lady je výjimečným pětiválcem, který vás vtáhne do světa plného ovocných symbolů. Automat se rozkládá na herní ploše o velikosti 5×3, každý z pěti válců tak obsahuje tři symboly. Samozřejmostí je i spousta šancí na získání výher. Samotný symbol této čarovné dámy vás obdaří hned sedmi extra spiny. Ano, sedm spinů úplně zadarmo!
Funkce výherního automatu
Stejně jako i všechny ostatní hrací automaty společnosti Apollo Games, i výherní automat Magic Lady obsahuje jackpot s několika úrovněmi. Než se rozhodněte zatočit válci tohoto automatu, můžete si také nastavit hodnotu svých sázek, která záleží pouze na vás. Automat obsahuje funkce, jako jsou scatter symboly, automatické roztáčení válců, okamžité roztočení válců a další napínavé funkce. Pro tvoření výherních kombinací budete mít k dispozici 5 výherních linií. Výherní linie jsou zde vypláceny pouze ve směru zleva doprava. Nechybí zde ani wild symbol v podobě žolíka, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Scatter symboly jsou zde také, ale ty nemusíte seřadit na konkrétní výherní linii, aby vám přinesly výhry. Za tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivujete některou z bonusových her, které jsou pod scatter symboly ukryty. Vyberte si ten správný scatter symbol a získejte spiny zdarma, při kterých budou vaše výhry ztrojnásobeny.

 

Hrací Automat Magic Lady Online Zdarma

 

Herní symboly
V ovládacím panelu tohoto výherního automatu si můžete nastavit hodnotu vašich sázek, ale také zde uvidíte vaše výhry. Pokud se chcete podívat na vaše potanciální výhry při vaší aktuální sázce, zapněte si tabulku výplat, kde budete mít vše přehledně uvedeno.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti