Menu

Mad Orchestra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mad Orchestra

Výherní Automat Mad Orchestra Online ZdarmaKdyž otevřete výherní automat Mad Orchestra, tak budete svědky úžasné podívané. Kolem loga automatu i po celém okruhu hrací plochy je rozmístěno spousta pozounů. Obě dvě strany válců jsou lemovány sametovou oponou. Válce jsou pak umístěny na černé pozadí a chybět nebude ani dirigent s hudebníky a dalšími nástroji, jako je bicí, piano a housle. Animace hrací obrazovky zahrnuje spíše změnu jednotlivých barev, ale ne žádné speciální pohyby.

Výherní Automat Mad Orchestra Online Zdarma

 

Funkce

Výherní automat Mad Orchestra obsahuje 20 výherních linií, které jsou rozloženy na 5 válcích se třemi řádky. Hodnota sázek na linii se může pohybovat v rozmezí od 1 centu až po 5 dolarů. Sázky na jedno zatočení začínají na 20 centech a končí na 5 dolarech. Automat obsahuje funkci automatické hry a hráči si také mohou nastavit zvuk, animace i hudební doprovod.

Symboly

Wild symbol vám vyplatí tu nejhodnotnější výhru, která dosahuje až 5000 mincí. Stačí na jedné aktivní výherní linii zobrazit 5 těchto symbolů. Wild symbolem je samotný dirigent tohoto automatu, jehož vlasy se při přiblížení k výhře začnou ježit. Wild symbol vám také pomůže získat více výherních kombinací náhradou ostatních hracích symbolů mimo scatter symbolů a bonusových symbolů.

Ty nižší výhry v tomto automatu získáte za běžné symboly hráčů na různé instrumenty. Žena hrající na housle vám pak vyplatí 1000 mincí za 5 stejných symbolů a 200 mincí za 4 stejné symboly. Dalšími symboly je snobský dirigent, žena hrající na flétny, muž s trumpetou a veselý dirigent s motýlkem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti