Menu

Northern Sky

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Northern Sky

Northern Sky Automat Online ZdarmaVideo automat Northern Sky je naprosto úžasný. Jakmile tento automat spustíte, ihned vám bude jasné, že bylo jeho téma inspirováno polární září. Jednotlivé symboly mají geometrické tvary a rozpoznat můžete například zvířata nebo krystaly. Při aktivaci bonusové funkce se spiny zdarma uvidíte polární záři, která bude doprovázet výplatu vašeho bonusu.

Northern Sky Automat Online Zdarma

 

Tento video automat je plný barev a zářivých symbolů. Rozkládá se na 5 válcích a obsahuje 9 fixních výherních linií. Návratnost k hráčům je v tomto automatu 96,57 %. Znamená to, že máte obrovské šance na získání skvělých výher. Pro hraní automatu Northern Sky budete potřebovat minimálně 10 centů a maximálně si můžete vsadit až 100 euro. Automat je funkční na klasickém počítači, tabletech i mobilních telefonech. Cílem vaší hry je spojit stejné symboly na aktivních výherních liniích. K výhrám vám ale napomohou také dvě bonusové funkce. Aktivovat můžete spiny zdarma nebo re-spiny, které výrazně vylepší vaše výplaty.

Herní symboly

Výherní automat Northern Sky má všechny symboly sladěny s tématem. Každý symbol má geometrický tvar a velmi snadno je dokážete rozdělit do dvou hlavních skupin. Jedná se o méně hodnotné symboly a vysoce hodnotné symboly. Symboly čtyř zvířat (sovy, jelena, medvěda a vlka) jsou těmi hodnotnějšími symboly a symboly krystalů (modrého, červeného a zeleného) jsou těmi méně hodnotnými symboly. V automatu nebudete moci využít žádný wild symbol, ale existuje zde symbol vrcholku hory, který funguje jako bonusový symbol.

Výherní kombinace také mohou aktivovat funkci re-spinů. Získání tří bonusových symbolů aktivuje dokonce extra spiny a zahájí vaši cestu za polární září.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti