Menu

Lucky Buzz

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Buzz

Automat Lucky Buzz Online ZdarmaLucky Buzz je neobvyklý výherní automat zdarma, který pojednává o velmi přátelském, roztomilém a zajímavém hmyzu. Tento výherní automat vytvořila společnost EGT a vložila do něj skvělé funkce a bonusy. Hlavními protagonisty jsou hmyzí přátelé, kteří jsou nastrojeni jako kluci a holky. Jednotlivé postavičky jsou kreslené a na jejich vytvoření byla použita opravdu spousta pestrých barev, což dělá celou hru ještě zábavnější. Právě tyto barevné kombinace a skvělý hudební doprovod vytvářejí chytlavou atmosféru tohoto automatu. Celkově se jedná o skvělý a opravdu veselý výherní automat, se kterým úžasně prožijete váš volný čas.

Automat Lucky Buzz Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje hned několik bonusových funkcí, které jsou nejen zajímavé, ale také vám pomohou získat mnohem více výher. Wild symbolem a scatter symbolem tohoto výherního automatu je jak jinak než nějaký hmyz. Při tom na vás čekají bonusové spiny zdarma. Během nich můžete válce roztočit celkem třikrát a je možné spiny zdarma obnovit hned několikrát po sobě. Čeká na vás 5 válců a celá řada jackpotů. Mezi jednotlivými symboly můžete na válcích narazit například i na čmeláky. Výplaty jsou skvělé a získat je můžete za spojení 3, 4 nebo 5 stejných symbolů na některé z aktivních výherních linií. Vyhrát v tomto výherním automatu je snadné a ani jeho pravidla nejsou nijak složitá. Takže pokud se zrovna nudíte a nevíte, co by, vyzkoušejte si zahrát tento výherní automat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti