Menu

Eye of the Kraken

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Eye of the Kraken

Výherní Automat Eye Of The Kraken Zdarma OnlinePokud si myslíte, že se zvládnete podívat Krakenovi, mytologické mořské obludě, přímo do očí a potom mu ještě uniknout s pokladem z hlubin, tak je ten pravý čas na hraní pulzujícího dobrodružného výherního automatu Eye of the Kraken od Play’N’Go. Musíte se připravit na přemožení Krakena posbíráním různých předmětů, jako jsou potápěčské boty, vzduchové bomby, helmy a kompasy. Pak sestavte ten správný tým z vědců, pilotů a kapitána lodě. Také musíte najít několik bonusových symbolů, abyste mohli Krakena v boji o hlubinný poklad porazit a odemknout tak bonusy zahrnující potápěčský mód, ponor Krakenova oka, boj s Krakenem a Krakenovo poražení.

Výherní Automat Eye Of The Kraken Zdarma Online

 

Pro účast na tomto skvělém dobrodružství dokonce nemusíte ani oplývat přílišným bohatstvím, protože každé zatočení je dostupné již od 0,2 mince a zahrát si můžete i na vašem oblíbeném mobilním zařízení. Málo světla proniká do temných hlubin, kde odpočívá Kraken čekajíc na všechny, kdo se odváží hledat hlubinný mořský poklad. Nicméně se jedná o to pravé místo, kde byste měli zatočit vašimi válci štěstí na speciálním herním poli o velikosti 3×3, které vám bude vyplácet výhry v osmi směrech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti