Menu

Dragon Kingdom

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragon Kingdom

Automat Dragon Kingdom Online ZdarmaHrací automat Dragon Kingdom je hrou, kterou si můžete zahrát již s 20 centy na jedno zatočení. V tomto automatu se můžete těšit na dračí funkci, při které můžete získat výherní kombinaci tvořenou ze 6 symbolů jak v základní hře, tak i při spinech zdarma. Funkce spinů zdarma aktivuje celkem 15 spinů zdarma s dynamickým násobitelem, jehož maximální hodnota je 5.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi, které vás zavedou do fantazijní snové říše plné draků, kouzel a středověkých válečníků. Mocné draky dýchající oheň zahlédnete při tvorbě výherních kombinací a čekají na vás tak symboly létajících draků a dračích vejcí. Tento výherní automat obsahuje spoustu vzrušujících funkcí, jako jsou například bonusové spiny zdarma, scatter symboly, dělené symboly, násobitelé a wild symboly.

Automat Dragon Kingdom Online Zdarma

Wild symbolem je drak, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů a dělených symbolů. Tento symbol vám tak pomůže vytvořit mnohem více výherních kombinací. Dračí wild symboly ale také mohou tvořit vlastní výherní kombinace. Stačí zobrazit dva a více dračích wild symbolů na aktivní výherní linii a bude vám vyplacena odpovídající výhra. Výhra za wild symboly vám ale bude vyplacena pouze v případě, že je vyšší než výhra za výherní kombinaci tvořenou ve spojení s běžnými hracími symboly. Při vytvořen dvou výherní kombinací na jedné výherní linii vám bude vyplacena vždy pouze ta vyšší výhra.

Létající drak je scatter symbolem. Za tři a více těchto symbolů, zobrazených na válcích, získáte několikanásobek vaší celkové sázky, který bude ihned přičten na vaše herní konto. Dračí vejce funguje jako dělený symbol, který se po vylíhnutí vejce změní na dračí symbol. Tento symbol se může objevit pouze na pátém válci.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti