Menu

The Twisted Circus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Twisted Circus

Výherní Automat The Twisted Circus Online ZdarmaJe jasné, že se jedná o cirkus, ale nejsou zde žádní krotitelé lvů, akrobaté ani veselí klauni. Tak vítejte ve Twisted Cirkus, výherním automatu s karnevalovým tématem a celou řadou bizarních postav. Stejně jako výherní automat Thunderstruck II, Twisted Cirkus má 5 válců a 243 výherních linií. V tomto hracím automatu se setkáte s podivným a temným prostředím, které je ještě doplněno krvavě červenými závěsy a ponurou atmosférou. Všechny symboly zde jsou spojeny s cirkusem. Narazíte na opice, vousaté ženy, polykače ohně, principálem a zaříkávačem hadů.

Výherní Automat The Twisted Circus Online Zdarma

 

Hořící symbol a symbol loga hry jsou oba wild symboly a zastupují všechny ostatní symboly na válcích, mimo scatter symbolu vstupenky a bonusového symbolu principála. Tři principálové zobrazení na třetím, čtvrtém a pátém válci vám odemknou Cirkus Match Bonus. Spojte jakékoli 3 symboly a vyhrajete. Čtyři skryté wild symboly mohou nahradit všechny symboly a vyhrát vám tak hned několik cen. Tři a více scatter symbolů vstupenky vám spustí 13 volných kol. Všechny výhry během těchto volných kol jsou ztrojnásobeny a během této bonusové hry si můžete volná kola znovu vytočit. Stejně tak můžete během bonusové volné hry získat i Cirkus March Bonus.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti