Menu

Joker 27 Plus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Joker 27 Plus

Výherní Automat Joker 27 Plus Online ZdarmaVýherní automat Joker 27 Plus je jednoduchý tříválcový automat, který hráčům nabídne nádherných 27 výherních linií. Vaše výhry zde můžete vylepšit pomocí extra bonusů a kdykoli tak získat obrovské částky. Herní plocha tohoto automatu má velikost 3×3 a je kompletně zaplněna naprosto jedinečnými symboly, mezi které patří dvojité bary, zvony, švestky, pomeranče, třešně a hvězdy.

Výherní Automat Joker 27 Plus Online Zdarma

 

Hlavním cílem hráčů v tomto výherním automatu zdarma je tvořit výherní kombinace ze tří stejných symbolů, za které získají výhry. Výherní kombinace se při tom budou hodnotit vždy ve směru zleva doprava. Hodnota sázek automatu je poměrně flexibilní a je možné si vybrat sázky v hodnotě 10, 20, 50 mincí, ale existují také sázky v hodnotě 100, 500 a 1000 mincí. Hráči v tomto výherním automatu mohou také využít automatickou funkci a bonusovou hru. Navíc, při zobrazení devíti stejných symbolů na celé herní ploše bude získaná výhra vynásobena 2x. Pokud se stane, že by hráči v hlavní hře nevyhráli, tak budou moci výhry získat v extra bonusové hře. Společnost Kajot nezapomněla do tohoto automatu vložit také wild symbol v podobě žolíka, který může nahradit jakýkoli jiný herní symbol. Kombinace tří wild symbolů vám navíc vyplatí 60 000 mincí.

Symboly

Ve výherním automatu Joker 27 Plus je možné narazit na kompletní sadu štědrých symbolů. Mezi ně patří meloun, který vám vyplatí 16 000 mincí, dolarový znak s 2000 mincemi a pomeranče také s 2000 mincemi. Za tři dvojité bary náleží hráčům výhra 40 000 mincí a za tři symboly zvonu 16 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti