Menu

Legend of Qu Yuan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Legend of Qu Yuan

Automat Legend of Qu Yuan Online ZdarmaTento výherní automat patří mezi jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů s tím nejlepším tématem, které kdy společnost Booming Games vytvořila. Tento výherní automat zdarma má 5 válců a 20 výherních linií, které jsou vám plně k dispozici. A pokud se zajímáte hlavně o bonusové funkce, tak jste na té správné adrese. Všech pět válců tohoto automatu jsou vzájemně odděleny podlouhlými loděmi a na jejich pozadí je vidět blankytně modrá vodní hladina. Symboly tohoto automatu jsou poměrně jednoduché. Automat zdarma Legend of Qu Yuan má celkem 20 výherních linií, ale můžete si zahrát i s nižším počtem. Maximální sázka činí dohromady 60 kreditů, což je velmi dobré. Symbol dračí lodě vynásobí vaše sázky až 15 000x na maximální jackpot v hodnotě 30 000 kreditů. Tento symbol má ale také funkci wild symbolu a může tak nahradit všechny ostatní hrací symboly pro tvorbu vyššího počtu výherních kombinací.

Automat Legend of Qu Yuan Online Zdarma

 

Symbol draka je tedy náhradou za všechny ostatní symboly na válcích, ale může vytvořit i svoji vlastní výherní linii. Jediný symbol, který vám nevyplatí žádné výhry, je scatter symbol. Ten má podobu čínské masky. Tento symbol pouze vynásobí vaši sázku 2x, 7x a 15x když na válcích zobrazíte najednou 3, 4 nebo 5 scatterů. Za stejný počet scatterů navíc vyhrajete i 10 spinů zdarma. Výherní automat Legend of Qu Yuan zdarma je navíc plný skvělých vizuálních efektů, které se týkají daného tématu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti