Menu

Fortune Teller Play´N´Go

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fortune Teller Play´N´Go

Hrací Automat Fortune Teller Onliner ZdarmaJedná se o pestrobarevnou hru, zčásti cikánskou a z druhé části hispánskou, protkanou trochou mysticismu. Naleznete zde bonusovou hru založenou na tarotových kartách, stejně tak jako volná zatočení. Hladké a profesionálně provedené nastavení od Play’N’Go v této hře velmi oceníte. Moje jediná výtka je stejná, jako pro většinu jiných hracích automatů. Pokud si tuto recenzi čte někdo z tvůrců výherních automatů, tak vás tímto chci požádat, abyste si příště dali pozor na jednu věc. Když podruhé na válcích použijete symbol kočky a někdo přijde s tím skvělým návrhem přidat i zvuk kočičího mňouknutí pokaždé, když tento symbol vytvoří výherní kombinaci, řekněte prosím ne! Mimo zmíněné se jedná o velmi dobrý hrací automat s 20 výherními liniemi, a i když jste nebo nejste fanouškem koček, tak rozhodně stojí za vyzkoušení.

Hrací Automat Fortune Teller Onliner Zdarma

Tím nejlepším slovem k popsání designu této hry je: přepychový. Barvy jsou bohaté, symboly spletité a pozadí temné a zalité měsíčním svitem. Hra obsahuje také nějaké animace, například oko umístěné v ruce bliká a svíčky třepotají. Jedná se jen o malý rozsah animací, které nezpůsobují, že by hra vypadala příliš hekticky nebo intenzivně. Zvuk je používán velmi efektivně. Při spuštění válců vás bude napínat zvuk houslí, který při výhře následuje výherní tón. To vše je doplněno ještě španělskou kytarou a samozřejmě i zmíněným protivným mňoukáním.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti