Menu

Pied Piper

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pied Piper

Automat Pied Piper Online ZdarmaPied Piper je zábavný a interaktivní výherní automat, který byl inspirován právě legendou o krysařovi. Příběh se odehrává ve středověku, kdy v německém městečku Hamelin vyhledali služby krysaře, aby se zbavili krys, ale nikdy tomuto muži nezaplatili. Téma automatu je velmi tajemné a napínavé. Nejedná se o žádnou pohádku. Při hraní budete tak napjatí, že budete chtít hrát, než aktivujete všechny skvělé odměny.

Automat Pied Piper Online Zdarma

 

Tento výherní automat je navržen tak, aby hráče co nejvíce zapojil do hraní. Získané herní zkušenosti a zážitky tak budou obrovské. Návratnost k hráčům dosahuje 96,23 % a automat tak zajišťuje opravdu vysoké výhry. Automat se rozkládá na 5 válcích se 4 řádky a 40 fixními výherními liniemi. Krysař obsahuje také bonusovou funkci, ve které nabízí 10 spinů zdarma. Součástí automatu je rychlé hraní, díky kterému můžete roztáčet válce vyšší rychlostí. Nejvyšší výhrou je neprogresivní jackpot v hodnotě 800 mincí.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou kreslené a celkem jich je 12. Hodnotné a méně hodnotné symboly dokážete rozlišit velmi rychle. Méně hodnotnými symboly jsou symboly hracích karet od 10 až po eso. Královna a král městečka Hamelin, princezna, klíč a mincovník jsou těmi vysoce hodnotnými symboly. Je ale dobré se soustředit také na speciální symboly, wild symbol v podobě myši, wild symbol v podobě krysaře a bonusový scatter symbol. Tři bonusové scatter symboly aktivují deset spinů zdarma. Krysařovi re-spiny aktivujete zobrazením wild symbolu krysaře na jednom celém válci.

Výherní automat Pied Piper stojí díky skvělému designu a výborné grafice rozhodně za to.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti