Menu

Phoenix

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Phoenix

Hrací Automat Phoenix Online ZdarmaVýherní automat Phoenix vypráví příběh o tomto legendárním ptáku, který se může znovu zrodit ze svého prachu. Mimo jiné se ale tento výherní automat vyznačuje velmi vysokými výhrami, které zde hráči mohou získat. Výherní automat Phoenix je vytvořen v tradičním čínském stylu, který dává důraz na praktičnost a přirozenou krásu. Výherní automat Phoenix tak přitáhne spoustu hráčů, kteří chtějí zažít skvělou a originální zábavu.

Hrací Automat Phoenix Online Zdarma

 

Výherní automat Phoenix vám představuje tradiční čínskou architekturu, kterou ale zobrazuje v grandiózním a novém světle tak, aby hráči mohli zažít něco opravdu jedinečného. Automat proto na hráče působí velmi zajímavým dojmem.

Pravidla výherního automatu jsou klasická a hráči umožňují volné nastavení celé hry. Stačí jen několik málo kroků a můžete začít hrát a získat neuvěřitelné výhry. Tento výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích se 30 výherními liniemi. Vaším úkolem je na jednotlivých výherních liniích zobrazit kombinace stejných symbolů a získat tak peněžní výhry. Hodnotu vašich sázek si můžete nastavit v otevíracím menu s ovládacími tlačítky.

Herní symboly

Peněžní výhry tohoto výherního automatu se odvíjí od konkrétních výherních kombinací a od hodnoty vaší sázky. Pokud tedy vsadíte v tomto výherním automatu maximum, tak budete moci dosáhnout na ty nejvyšší možné výhry.

Běžnými symboly tohoto výherního automatu jsou král, královna a kluk. Za tyto symboly můžete vyhrát od 1 do 7 kreditů. Abyste získali vyšší výhry, musíte tvořit výherní kombinace z více symbolů. Dalšími symboly jsou hořící peří, dva různé symboly znaků fénixe a vějíř. Maximální výhrou, na kterou mohou hráči dosáhnout, je 100 mincí. Pokud ale dokážete vytvořit více výherních kombinací najednou, tak na vás čekají mnohem zajímavější částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti