Menu

Hot Sync

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hot Sync

Hrací Automat Hot Sync Online ZdarmaJedná se o pětiválcový online video automat s 20 výherními liniemi, který vytvořila společnost QuickSpin. Tento automat si můžete zahrát z jakéhokoli zařízení. Jde o naprosto běžný výherní automat s maximální výhrou v hodnotě 2848násobku vaší sázky. Tuto částku můžete při troše štěstí získat při každém zatočení válci. Mezi symboly naleznete opravdovou klasiku, ale čeká na vás také zábavné prostředí s živými barvami a jednobarevným pozadím. Válce roztočíte se sázkou v hodnotě od 20 centů až do 100 eur. Prostředí automatu je velmi intuitivní, proto vám ovládání nebude dělat naprosto žádné problémy. Doprovodná hudba připomíná jemné techno, které vytváří příjemnou a uvolňující atmosféru.

Hrací Automat Hot Sync Online Zdarma

 

Tento výherní automat má hned několik speciálních funkcí. První z nich je Hot Sync wild symbol, který se zobrazuje jako logo tohoto automatu s červenou šipkou na zlatém pozadí. Funkce spinů zdarma vám bude vyplácet výhry do té doby, než vyčerpáte všechny spiny zdarma. Spiny zdarma ale nemohou být aktivovány opětovaně. Horké válce jsou pak naprosto identické a obsahují dodatečné wild symboly. Bonusový scatter symbol má podobu červeného odznaku s nápisem Bonus Game.

Herní symboly

Herní symboly jsou v tomto automatu velmi lákavé. Skládají se z třešní, citrónů, švestek, melounů, zvonů, červených sedmiček, hvězd a diamantů. Mezi ty vysoce platící symboly patří wild symboly, které nahrazují všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Hot Sync wild symboly vám vyplatí až 50x hodnotu vaší sázky nebo 1000 mincí za výherní kombinaci vytvořenou spojením pěti těchto symbolů.

Hrací automat Hot Sync je novou a velmi jednoduchou automatovou hrou, která je snadná a také nabízí obrovský rozptyl výher. Právě proto je tou nejvyšší výhrou 2848x vaše sázka. Tento automat si můžete zahrát například v následujících online kasinech: Casumo, Leo Vegas, Mr. Green, atd.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti