Menu

Revolution

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Revolution

Hrací Automat Revolution Online Zdarma Připojte se díky tomuto výhernímu automatu zdarma k opravdové revoluci. Výherní automat Revolution obsahuje 4 válce, 15 výherních linií a k jeho hraní nepotřebujete příliš technických znalostí. Vše, co musíte udělat, je jen nastavit si hodnotu sázky na výherní linii. Můžete zvolit jakoukoli hodnotu od 0,03 až do 3. Minimální sázkou jsou 0,03 mince a maximální sázkou jsou 3 mince na výherní linii. Sázka na výherní linii se automaticky vynásobí počtem fixních výherních linií. Výhry v tomto herním automatu online získáte za spojení dvou a více stejných symbolů. Navíc při hře s maximální sázkou můžete doufat v získání jackpotu v hlavní hře, který má hodnotu 15 000 kreditů. Možnost zahrát si o jackpot ale v tomto výherním automatu zdarma není zas tak častá.

Hrací Automat Revolution Online Zdarma

 

Scatter symbol vyobrazuje stroj naplněný žlutou chemikálií a aktivuje v tomto automatu hned několik speciálních prvků. Vyhrát můžete scatter výhru v hodnotě 48x nebo 160x vaši sázku. Stačí kdekoli na válcích zobrazit tři nebo čtyři tyto symboly. Je zde také další scatter symbol, který má podobu Bílého domu. Hráči, kterým se podaří kdekoli na válcích zobrazit tři a více těchto symbolů, získají násobitele 16x, 32x a 96x. Navíc se při získání dvou a více symbolů válce automatu otočí o 90° a můžete tak získat další výhry. Tento výherní automat je naprosto skvělým příkladem toho, jak se v dnešní době výherní automaty vyvíjí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti