Menu

Tales of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tales of Egypt

Automat Tales of Egypt Online ZdarmaVýherní automat Tales of Egypt vypráví příběh o archeoložce a nabídne vám možnost odhalit záhady skryté v egyptských pyramidách. Tento automat má celkem 5 válců a 20 výherních linií. Grafická stránka automatu sice není tou nejmodernější, ale jednotlivé symboly alespoň nesou odkaz na všechny slavné egyptské bohy, které zde vytváří nezapomenutelnou herní atmosféru. Tento automat je více a více napínavý, když hráči dokáží aktivovat bonusovou funkci pyramid.

Automat Tales of Egypt Online Zdarma

Nastavit tento herní automat je možné přímo na válcích. Celá herní plocha může vypadat příliš plně, ale při srovnání s ostatními automaty je navigace v tomto automatu velmi intuitivní. Počet výherních linií si můžete zvolit sami a vaše sázky se pomohou pohybovat v rozmezí od 0,01 do 5 mincí na každou výherní linii. Poté stačí stisknout na tlačítko spin a válce roztočit.

Video automat Tales of Egypt vám nabízí herní zážitky ušité každému hráči na míru, kde můžete využít užitečné funkce umístěné přímo na hrací obrazovku. Je to například rychlá hra, automatická hra nebo maximální sázka. Hazardní funkce vám může pomoci vyhrát až několikanásobek vaší výhry.

Herní symboly

Velká pyramida je scatter symbolem a archeoložka Jane je wild symbolem. Nízko platící symboly jsou symboly normálních hracích karet, které mají čísla od 10 do esa. Čtyři hlavní symboly hry jsou symboly Kheper, Horus, Bastet, egyptská bohyně a egyptský bůh. Dalšími symboly jsou lidé se zvířecími hlavami, skarabové, jestřábi a kočky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti