Menu

Roulette Crystal

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Roulette Crystal

Výherní Automat Roulette Crystal Online ZdarmaVýherní automat Roulette Crystal je klasickou evropskou ruletou, který přenese hráče přímo do středu opravdového kasina. K dispozici budete mít 37 herních polí od 0 do 36. Vaším cílem je uhodnout, na kterém poli se zastaví kulička. Vsadit si při tom můžete na konkrétní číslo nebo třeba na černou nebo červenou barvu. Ruleta má navíc všechny běžné vedlejší sázky, které hráči mohou od prvotřídního automatu očekávat.

Výherní Automat Roulette Crystal Online Zdarma

Tento výherní automat má šmrnc, je klasikou a je jednoduchý. Vyznačuje se držením pouze jedné nuly a jedná se o evropskou online ruletu, která je roztáčena tím nejšpičkovějším softwarem. Při hraní tohoto automatu online vás čeká rychlá a plynulá herní akce. S dealerem také budete mít jistý vztah, protože ten ohlašuje výherní čísla a hráče slušně upozorňuje v případě, že jeho sázky nemohou být akceptovány.

Online sázení

Hodnota vsazených žetonů se může pohybovat od 1 do 100 a maximální sázka je 100. Je možné vsadit žetony na hrací pole ve větším množství a pokrýt tak více sázek. Také je možné umístit několik žetonů na sebe a zvýšit tak vaše sázky.

  • Při hraní tohoto automatu můžete vsadit sázky kamkoli na hrací pole.
  • Sázky můžete rozdělit, jak se vám to hodí.
  • Můžete vsadit na celou řadu přejetím po ní s myší.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti