Menu

Drunken Vikings

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Drunken Vikings

Automat Drunken Vikings Online ZdarmaKdo by neměl rád Vikingy? Už jste někdy přemýšleli o tom, co dělají Vikingové, když jsou na mol opilí? Tento výherní automat vás nechá nahlédnout do jejich světa a odhalí vám to. Na trhu s výherními automaty existuje spousta napínavých, dobrodružných a vzrušujících her, ale těch opravdu zábavných je jen několik. Drunken Vikings je hrou, která nabízí ničím neposkvrněnou zábavu. Vikingy zde uvidíte provádět opravdu šílené věci. Symboly jsou navrženy právě tak, abyste se u nich pořádně zasmáli. Do tohoto hracího automatu zdarma se určitě zamilujete, a to nejen pro jeho skvělé téma, ale také pro velmi slušné výhry.

Automat Drunken Vikings Online Zdarma

 

Na rozdíl od ostatních výherních automatů zdarma má tento automat velmi vysoký jackpot v hodnotě 500 000 dolarů. Ve srovnání s ostatními automaty tak získáte dvojnásobně vysoký jackpot. A to není zdaleka vše. Tento výherní automat je také dvojnásobně štědrý. V nabídce jsou scatter bonusy s několika spiny zdarma, ve kterých na vás čeká spousta výher. Vsadit si můžete celkem na 15 výherních linií a maximální sázka se rovná 75 dolarům. Podle zkušeností jsou výhry tohoto automatu pravidelné. Když už si budete myslet, že výherní automat ztrácí na rychlosti, tak vás překvapí více výher, které vás budou neustále udržovat ve hře. Jedná se o velmi jednoduchou hru a pro zobrazení všech výher a symbolů stačí přejet po symbolu tabulky výplat. Symboly objevující se na válcích jsou záhadné a vtáhnou vás natolik do hry, že se nebudete od hraní chtít odtrhnout.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti