Menu

Full Moon Romance

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Full Moon Romance

Automat Full Moon Romance Online ZdarmaFull Moon Romance je tím nejlepším výherním automatem, ve kterém na vás čeká spousta ohromných cen. Tématem tohoto automatu je příběh dvou mladých milenců, který ale skrývá jedno tajemství. To vám bude odhaleno vždy při měsíci v úplňku.

Automat Full Moon Romance Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Automat obsahuje spoustu funkcí a jeho bonusem je opravdová bestie. Hlavními postavami tohoto výherního automatu je Rosie a Jack. Rosie a Jack jsou milenci, kteří se zobrazují na válcích velmi často. Můžete je zahlédnout například sedící v autě v autokině nebo také na filmovém plátně.

Herní symboly

Tito dva milenci nejsou ale jen tak obyčejní a spojují v sobě hned tři symboly v jednom. V celé jejich kráse je tak uvidíte pouze po spojení tří vertikálních symbolů pod sebou. Rosie je oblečena v šatech z padesátých let a na krku má přívěšek v podobě kosti pro psy. Jack má oblečenou červeno žlutou bundu a v ruce má několik růží.

Automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Počet výherních linií je zde nastaven fixně a nebudete ho moci změnit. Skvělé výhry vám v tomto automatu zajistí i speciální symboly v podobě wild symbolů, mileneckých symbolů nebo scatter symbolů. Když se na obloze objeví měsíc v úplňku, tak se můžete těšit i na spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti