Menu

Black Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Black Gold

Výherní Automat Black Gold Online ZdarmaBlack Gold je pětiválcový HD online automat se 30 výherními liniemi od společnosti Betsoft Gaming. Tento výherní automat posbíral jen to nejlepší z animací, doprovodné hudby a kreativních symbolů, což je dnes již symbolem pro výherní automaty od této společnosti. Hlavní postavou tohoto automatu je Ol’ Bill s jeho věrným hřebcem a pozadí hry je pokryto ropnými plošinami, ropovody a barely.

Výherní Automat Black Gold Online Zdarma

 

Škoda je, že tento výherní automat není dostupný také na mobilní platformě Betsoft ToGo, a to hlavně protože se jedná o jeden z nejlukrativnějších automatů od této společnosti. Můžete si ho ale zahrát přes Windows, Mac nebo Linux. Automat můžete hrát okamžitě ve vašem prohlížeči bez nutnosti stahování softwaru. Abyste v tomto automatu získali nějaké to bohatství, musíte nejdříve zvolit hodnotu vsazených mincí od 0,02 do 0,50. Získat pak můžete jackpot s 10 000 mincemi. Nejcennějším symbolem hry je samotný Ol‘ Bill, za kterého získáte 2 000 mincí. Black Gold je vysoce interaktivní výherní automat se vzrušujícím tématem. Doprovodné zvukové efekty můžete libovolně zapnout i vypnout a k dispozici máte i funkci automatické hry. Vaše výhry se vám vždy zobrazí ve vrchní části obrazovky a kreativně provedené ovládací tlačítka můžete nalézt na spodní části obrazovky. Společnost Betsoft je velmi známá pro své HD a 3D online automaty se zajímavými tématy a špičkovou grafikou a s tím vším se setkáte i u výherního automatu Black Gold.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti