Menu

Mr.Vegas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mr.Vegas

Mr.Vegas Automat Online ZdarmaMr Vegas je 3D video automatem vydaným společností Betsoft Gaming. Jedná se o třpytivý, šťavnatý a neskutečný výherní automat, který vás vytrhne z šedi vašich běžných dnů. Tento výherní automat má nádech kreslených filmů, který jistě přitáhne všechny typy hráčů. Zároveň se jedná o jeden z nepopulárnějších výherních automatů společnosti Betsoft, který zřejmě obsazuje druhou příčku hned za automatem Slotfather.

Mr.Vegas Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Mr Vegas, jak naznačuje jeho název, je tematicky zaměřen na Las Vegas. Hra vypráví o životě pana Vegase, který umí vyhrávat vysoké částky a rozhazuje spousty peněz. Mr Vegas je velmi populární hrou mezi hráči po celém světě. Obrázek Las Vegas poskytnutý touto hrou naprosto odpovídá tomu, co většina z jeho fanoušků považuje za nedosažitelné. Bezedná láhev šampaňského a sexy tanečnice po každém boku. Ale každý má možnost snít, nebo ne? Téma hry je skvěle zpracované a obsahuje obrázky pocházející právě z Las Vegas. Narazíte tak na kasino hry jako blackjack, ruletu, poker a kolo štěstí. Doprovodné zvukové efekty jsou laděny spíše jazzově a hru skvěle oživují. Animace a grafická stránka je té nejvyšší kvality, přesně tak, jak je to u automatů Betsoft již zvykem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti