Menu

Rock Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rock Star

Výherní Automat Rock Star Online ZdarmaRockstar je inovativní hrou od společnosti Betsoft, která perfektně vystihuje život rockové hvězdy. V této hře naleznete půvab, slávu, fanoušky a to nejdůležitější, peníze. Vyzkoušíte si zde, jaké to je být rockovou hvězdou a zažijete všechny výhody rock and rollových legend. Tento online výherní automat má 5 válců, 30 výherních linií a vsadit si můžete až 5 mincí na každou linii. Tento výherní automat patří mezi jeden z těch nejlepších automatů ze sbírky 3D automatů společnosti Betsoft, což znamená, že se můžete těšit na fascinující animace provázející vás po celou dobu hry. Automat je naplněný hudbou, akcí a nahrávkami, které z něho vytváří skvělou hru ve stylu rock and rollu.

Výherní Automat Rock Star Online Zdarma

 

Cílem hry je jako vždy spojovat stejné symboly napříč výherními liniemi. Za tři a více stejných symbolů získáte vaše výhry a tak hledejte symboly úvodních stránek časopisů, gramofonových desek, fanoušků, alkoholu a spoustu dalších.Téma výherního automatu Rockstar je jedno z nejlepších, které společnost Betsoft vytvořila a navíc obsahuje napínavé funkce a skvělé odměny, například symboly násobitelů. To vše a ještě víc dělá z výherního automatu Rockstar ten nejlepší automat, který je momentálně na trhu dostupný.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti