Menu

Howling Fun

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Howling Fun

Automat Howling Fun Online ZdarmaLidé se čas od času rádi bojí, ale jen do určité úrovně. Právě toho se ale výherní automat Howling Fun snaží dosáhnout. Tento výherní automat je inspirován Halloweenem, ale tentokrát si ho můžete užívat po celý dlouhý rok. Je na čase se v noci vydat na bitvu proti strašidlům a všechny je porazit.

Automat Howling Fun Online Zdarma

 

Nezáleží na tom, co považujete za strašidelné, v tomto výherním automatu narazíte opravdu na všechno. Může to být docela obyčejná příšera, mumie, čarodějnice s koštětem, Frankenstein nebo vlkodlak. Dalším symbolem je Drákula a nebezpečně vypadající čert. Zahlédnete také gotický hrad s temnou oblohou, hořícími okny a vysokými věžemi. Ve hře jsou ale i další symboly, jako je například růžová svíce s lebkou a oranžový drak.

Celý vzhled i název tohoto výherního automatu byl zvolen naprosto přesně. Písmena z názvu jsou zelené barvy a vypadají, jako by byl celý nápis napsaný nějakým slizem. Stejně takové jsou i symboly krále a esa. Z celkového hlediska jsou jednotlivé symboly naprosto skvělé a mnozí hráči by si určitě přáli, aby i symbol krále byl nahrazen nějakým jiným strašidelným symbolem.

Speciální herní symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem 25 výherních linií, které se rozprostírají na 5 válcích. Navíc je ovládání tohoto automatu velmi jednoduché, což z něj dělá skvěle dostupnou a zábavnou hru. Většina použitých symbolů jsou obyčejné symboly, nicméně mezi ty nejhodnotnější symboly patří čert, hrad a mumie. Mumie je také důležitá proto, že tři tyto symboly vás dovedou k bonusové hře výběru z možností. Při nalezení další mumie se hodnota vaší sázky vynásobí až 100x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti