Menu

Sun Wukong

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sun Wukong

Sun Wukong Automat Online ZdarmaVýherní automat Sun Wukong si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech a k dispozici budete mít 5 válců s 15 výherními liniemi. Výherní automat zpracovává téma opičího krále, který je jednou z hlavních postav čínských pověstí. Díky svému tématu se proto jedná o naprosto jedinečný automat, který navíc obsahuje 4 progresivní jackpoty.

Sun Wukong Automat Online Zdarma

 

Grafika tohoto automatu online je absolutně úchvatná. Na pozadí automatu se nachází obrovská hora, která určitě upoutá vaši pozornost, a při hraní se budete moci vydat po některé z těch nejmalebnějších horských stezek. Postavte se tedy po boku opičího krále a vydejte se na tuto epickou cestu plnou skvělých peněžních výher.

Všechny symboly tohoto automatu mají úžasný styl a jsou orámovány červenými cihlami. Než se pustíte do hraní, je dobré si nastavit počet aktivních výherních linií, se kterými chcete hrát, a také hodnotu vaší sázky. K tomu použijte nabízená tlačítka + a -.

Celková sázka se v tomto automatu může pohybovat od 0,15 do 1250 dolarů. Proto je tento automat vhodný pro úplně všechny hráče. Chcete-li se dozvědět více informací o pravidlech automatu a jednotlivých výplatách, stiskněte tlačítko info. Na tabulku výplat byste se měli rozhodně podívat ještě před zahájením hry.

Herní symboly


Pro získání výher musíte na válcích spojovat dva až pět stejných symbolů na aktivních výherních liniích. Jednotlivé symboly tohoto automatu zahrnují symbol hracích karet od devítky až po eso. Mezi ostatní symboly patří prase, voják, broskev a kůň. Zapomenout samozřejmě nemůžeme ani na opičího krále, který má v tomto automatu funkci wild symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti