Menu

Gold Miners

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Miners

Hrací Automat Gold Miners Online ZdarmaVýherní automat Gold Miners není zrovna tradičním tematickým výherním automatem. V tomto výherním automatu se kombinuje zlatá horečka se slavnou hrou Minecraft. Výherní automat tak byl naplněn zlatými cihlami a hroudami, které zde můžete na 5 válcích, 3 řádcích a 25 výherních liniích najít. Je tak na čase spustit si tento výherní automat, začít dolovat a vydolované zlato vyměnit za kredity.

Hrací Automat Gold Miners Online Zdarma

Pravidla tohoto automatu jsou velmi jednoduchá. Stačí pouze při hraní hledat identické symboly. K tomu, abyste vyhráli, musíte ale tyto identické symboly spojovat na výherních liniích ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Poté budou výhry jen a jen vaše.

Zlatý horník je speciálním symbolem, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo symbolů zlatých cihel. Pokud se vám podaří spojit 5 těchto symbolů na jedné výherní linii, tak si na svůj herní účet připíšete tu nejvyšší nabízenou výhru. Zlaté cihly jsou speciálními symboly, které ale netvoří výherní kombinace. Pomohou vám nicméně aktivovat spiny zdarma. Ostatní symboly tohoto výherního automatu jsou velmi oblíbené a některé jsou naprosto nečekané.

Dostaňte také zlatou horečku

Tento výherní automat zdarma je založen na tématu dolování. Skládá se tak ze čtverhranných bloků, které vypadají nevšedně, ale zajímavě. Hráči milující hru Minecraft tak budou naprosto nadšeni.

Pokud chcete, můžete si tento výherní automat zahrát naprosto zdarma. Stačí využít režim hraní bez peněz. Zahrát si také můžete bez stahování automatu. Vyžadován bude pouze takový prohlížeč, který podporuje technologii flash. Jakmile budete připraveni na obrovské výhry, tak přepněte na hraní za reálné peníze.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti