Menu

Piggy Payout

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Piggy Payout

Piggy Payout Automat Online ZdarmaTento výherní automat patří mezi jedny z těch nejznámějších. Jeho téma se točí kolem farmy a nabízí celkem 5 válců a 25 výherních linií. Hráči zde mají šanci dosáhnout na jackpot v hodnotě až 10 000násobku své sázky.

Piggy Payout Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu na vás čekají spiny zdarma i bonusy výběru z možností. Tou nejnižší možnou sázkou je 0,01 mince na jedno zatočení. Celý automat se navíc může ovládat pouze dvěma jednoduchými tlačítky. První slouží hráčům k nastavení sázek od 0,01 do 0,30 na jedno zatočení. Druhé tlačítko slouží k nastavení počtu aktivních výherních linií od 1 do 25.

Nezávisle na tom, s jak vysokou sázkou budou hráči tento výherní automat hrát, vždy mají šanci dosáhnout na jackpot v hodnotě 5000násobku jejich sázky a na speciální jackpot v hodnotě 10 000násobku jejich sázky při získání wild symbolu.

Herní symboly

Jednotlivé symboly tohoto automatu online zahrnují prase, krávu, černou ovci, kukuřici, kohouta, větrný mlýn, slunečnice a běžné symboly hracích karet. Některé z těchto symbolů jsou hodnotnější než jiné. Pozadím automatu je pole a stodola s červenou střechou a několika ovcemi pasoucími se opodál.

Celý tento výherní automat poskytuje celistvý pocit, ale zbytečně se budete těšit na jakékoli animace. Při získání výhry na vás jednotlivé symboly pouze na výherní linii zablikají a na účet vám bude bez nijakých speciálních oslav připsána vaše výhra.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti