Menu

Multiplay 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Multiplay 81

Multiplay 81 - víc než jen automat zdarmaMULTIPLAY 81 je video automatem se 4 válci a maximálně 81 výherními liniemi. Všechny výherní kombinace se vytváří ve směru zleva doprava. Výherní automat obsahuje wild symbol (logo automatu) a dodatečný násobitel výher.

Pravidla automatu Multiplay 81 Zdarma

Tuto automatovou hru si můžete zahrát pouze s dostatečným herním kreditem. Vaši sázku nastavíte pomocí ovládacího tlačítka BET. Sázka bude poté zobrazena v příslušném poli na ovládacím panelu a tato částka bude následně při každém zatočení odečtena z vašeho celkového kreditu. Hru zahájíte tlačítkem START nebo tlačítkem AUTOPLAY, které aktivuje režim automatické hry. Hráč může také roztočit válce kliknutím myší kdekoli v hracím poli. Pokud se po zastavení roztočených válců na hracím poli objeví výherní kombinace, bude vám vyplacena výhra odpovídající této výherní kombinaci a aktuální sázce. Pokud se na válcích neobjeví žádná výherní kombinace, je dané kolo ukončeno a hráč může zahájit kolo další.

Průběh hry Multiplay 81

Pro získání výhry je nutné spojit minimálně tři stejné symboly na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Na prvních třech válcích je možné spojit tři stejné symboly 27 způsoby, na všech čtyřech válcích je možné spojit čtyři stejné symboly celkem 81 způsoby. Proto také název automatu Multiplay 81. Všechny výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava. Na každé výherní linii bude hráči vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra. Tento automat zdarma od Egamingu je jedním z nejpopulárnějších vůbec. Svého času se na něho stály v hernách fronty.

Speciální funkce automatu Multiplay 81

Wild symbol

Wild symbol (logo automatu) Multiplay 81 nahrazuje všechny ostatní hrací symboly, pokud je součástí výherní kombinace alespoň na jedné aktivní výherní linii. Každý aktivní wild symbol na jakkoli pozici na jakémkoli válci představuje také násobitele výher. Jeden wild symbol je roven násobiteli 2x, dva wild symboly znamenají násobitele 4x a tři wild symboly vynásobí vaši výhru 8x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti