Menu

Trendy Skulls

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Trendy Skulls

Automat Trendy Skulls Online ZdarmaV Mexiku je jedním z těch nejdůležitějších svátků Den mrtvých a vy se nyní oslav tohoto svátku můžete osobně účastnit z pohodlí vašeho domova. Stačí si jednoduše zahrát video automat Trendy Skulls. Španělsky je tento svátek nazván Día de los Muertos a jedná se o státní svátek, kdy si všichni připomínají své milované, kteří už nejsou mezi nimi. S tímto výherním automatem můžete uctít jejich památku a ještě na nabízených 5 válcích, 3 řádcích a 25 výherních liniích vyhrát spoustu peněz.

Automat Trendy Skulls Online Zdarma

 

Jakmile výherní automat Trendy Skull spustíte, tak první věcí, která vám padne do oka, je jeho fenomenální grafická stránka, která skvěle zachycuje živou a pestrobarevnou atmosféru těchto oslav. Den mrtvých by měl být oslavou, při které se používá spousta cukrových lebek. To je jedna z nejtradičnějších dekorací tohoto svátku. Lebky bývají nazdobeny a rozsvíceny a dekorují naprosto cokoli. Při hraní tak očekávejte jejich hojnou přítomnost.

Funkce výherního automatu Trendy Skull

Pozadí tohoto herního automatu je kombinací klasické výzdoby s růžemi a svíčkami a veselé formy těchto oslav zahrnující pokreslené obličeje, spoustu lidí a opravdovou karnevalovou atmosféru se spoustou balónků. Na popředí válců je možné zahlédnout ženu, na které je namalovaná lebka. Tato žena má na sobě nicméně i velmi hojné množství šperků.

Válce obsahují neuvěřitelné množství té nejdokonalejší dekorace, která je propojena s lebkami vykládanými s drahokamy a pokreslenými klasickými ornamenty. Ucítíte tak nefalšovanou místní slavnostní atmosféru těchto oslav a určitě budete vtaženi přímo do děje. Nenechte si tak ujít tento jedinečný herní zážitek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti