Menu

Treasures of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasures of Egypt

Automat Treasures of Egypt Online ZdarmaVýherní automat Trasures of Egypt vezme hráče na prohlídku starověkého Egypta. Tento automat je plný tajemných symbolů a hieroglyfů a nechává tak na válcích tohoto video automatu ožít dávno zapomenuté faraony.  Tento výherní automat s tématem Egypta je na trhu s výherními automaty již delší dobu. Automat je spojený s hrami ve stylu hry Bingo, který ale této hře dodává pocit dobrodružství.

Automat Treasures of Egypt Online Zdarma

 

Design tohoto výherního automatu je jednoduchý, ale svojí tematickou grafikou a zlatými tóny stále zachycuje podstatu starověkého Egypta. Hlavním symbolem je symbol oka boha Ra, který čeká jen a jen, až ho roztočíte. Hráči se tak přenesou do dob, kdy pyramidy ještě neexistovaly.

Symbol Isis funguje jako náhrada za všechny ostatní symboly a může tak výrazně zvýšit vaše šance na získání výher. Při použití tohoto symbolu budou výhry z dané výherní kombinace ihned zdvojnásobeny. Scatter symbol tohoto výherního automatu je symbol pyramid. Za dva a více těchto symbolů zobrazených na válcích bude vaše výhra vynásobena 2x až 500x. Za tři a více těchto symbolů zobrazených kdekoli na válcích si navíc můžete zahrát 15 spinů zdarma.

Jak hrát

Když jste připraveni ke hře, klikněte na hlavní tlačítko a válce roztočte. Tento výherní automat má celkem 5 válců s 20 výherními liniemi. Rozhodnutí o tom, kolik si v tomto výherním automatu vsadíte, je jen na vás.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti