Menu

Alchemy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Alchemy

Výherní Automat Alchemy Online ZdarmaTento výherní automat vám odkryje starodávné umění alchymie, které se praktikovalo v dávných dobách. O tu největší zábavu se v tomto výherním automatu tedy postarají záhadné laboratorní praktiky. Tři hlavní použitá kouzla se skládají z promíchání symbolů tak, aby z nich vznikly výherní kombinace, přeměnění všech nepotřebných symbolů na jiné symboly a náhodného nalezení alchymistů.

Výherní Automat Alchemy Online Zdarma

 

Výherní automat Alchemy je na prosto jedinečně vytvořený pětiválec, ve kterém si můžete vsadit až na 25 výherních linií. Na každou výherní linii je možné vsadit maximálně 20 mincí. Vyšší sázky zvýší vaše šance na získání výher. Wild symbol Alchymisty se objevuje na druhém, třetím, čtvrtém a pátém válci. Prvním z nabízených bonusů tímto automatem je bonus s pohybujícími se ostrovy, který se objevuje na prvních třech válcích. Tento bonus může být aktivován náhodně po ukončení jakéhokoli kola. V tom případě získáte celkem 7 extra spinů. Druhý bonus je také aktivován na konci jakéhokoli kola. Nyní jsou ale hráči přesunuti na novou herní obrazovku s dvanácti otočenými kartami lícem dolů. Pokud se vám podaří objevit tři stejné karty, vyhrajete progresivní jackpot.

Wild symbol

Kouzelná překvapení, která doprovází tento výherní automat zdarma, který vám nabízí také bonusové hry se spiny zdarma, zajišťují napínavou a akční hru. Wild symbol alchymisty vám přinese nejen spiny zdarma, ale také vám umožní dosáhnout na hodnotný progresivní jackpot. Dalších 15 polí zaplněných různými symboly jsou pro hráče velkým plus. Například se jedná o scatter symbol létajícího hradu, který může v každém kole aktivovat spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti