Menu

Spring Break

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Spring Break

Automat Spring Break Online ZdarmaLéto je tu. Zmrzlina se chladí, párky v rohlíku už jsou připravené a voda čeká jen na to, abyste do ní skočili. Aspoň tak vypadá atmosféra online automatu zdarma Spring Break s pěti válci a devíti výherními liniemi. Zábavný život v teplých měsících vám v něm připomene řada symbolů zobrazující tradiční lákadla, jako je pivo, vodní hrátky nebo hamburger. Vše je vyvedeno v křiklavě barevné grafice, která však postrádá propracovanější animace.

Automat Spring Break Online Zdarma

 

Trochu zklame i zvukové zpracování, které je složeno převážně z monotónních melodií. Nicméně hratelnost je na průměrné úrovni, takže se můžete těšit na wild symboly nebo bonusová protočení. Celkově je výherní automat zdarma Spring Break tou správnou volbou, pokud vám opravdu chybí vůně léta. A je tu opět jaro a s ním konečně začala roční doba plná barbecue, pláže, studeného piva a samozřejmě i akcí s přáteli. Právě toto měli na mysli vývojáři z Microgaming, když vytvářeli tento solidní pětiválcový výherní automat s 9 výherními liniemi, který oživí všechny ty kouzelné jarní chvíle. Tento výherní automat je celý jen o jarních oslavách, takže v něm naleznete spoustu plážových oslav, dovolenkujících se rodin, lidí užívajících si plavání, sličných dívek opalujících se v bikinách, barbecue, západů slunce a celou řadu různých jídel a nápojů, jako je například pivo, pizza, hamburgery, nachos, zmrzlina a burritos.

Wild symbolem v této hře je její logo, které nahrazuje všechny ostatní symboly na válcích mimo symbol plážového večírku. Ten je totiž scatter symbolem a tím i vaším klíčem k bonusové volné hře. Všechny výhry získané pomocí wild symbolu vám budou zdvojnásobeny. Abyste tuto oslavu pořádně rozproudili, budete potřebovat alespoň tři symboly plážového večírku. Tyto symboly se mohou objevit kdekoli na válcích, a když se vám je podaří získat, bude vám uděleno 15 volných zatočení s násobitelem 3x. Během bonusové volné hry můžete opětovně získat dalších 15 volných zatočení.

Toto je přesně ten typ výherního automatu zdarma, který vám přinese sladké vzpomínky na vaše nejlepší jarní prázdniny. Tento skvělý hrací automat zdarma je výsledkem dobře odvedené práce vývojářů z renomované společnosti Microgaming. K dispozici máte celkem 5 válců a 9 výherních linií. To ale není zdaleka vše. Tento automat obsahuje i neuvěřitelné bonusové funkce. Jednou z nich je wild symbol, který reprezentuje samotné logo hry. Wild symbol může nahradit všechny běžné hrací symboly a vytvořit tak výherní kombinace. Mimo to funguje wild symbol i jako násobitel 2x. Ve hře je i scatter symbol, který má podobu plážového večírku. Tento symbol je velmi důležitý, protože vám dokáže otevřít cestu ke spinům zdarma. V tomto výherním automatu zdarma můžete získat celkem 15 spinů zdarma se spoustou úžasných cen, které můžete snadno vyhrát. Spiny zdarma můžete navíc znovu opětovně aktivovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti