Menu

Super Hot Zeus Play

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Hot Zeus Play

Hrací Automat Super Hot Zeus Play Online ZdarmaSuper Hot je výherní automat zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti Zeus Play. Když si vsadíte na tuto automatovou hru, tak k sobě domů dostanete nefalšované Las Vegas. Cítíte, že je dnes váš šťastný den? Tak na nic nečekejte a roztočte válce tohoto výherního automatu. Téměř okamžitě po roztočení válců obdržíte svoje výhry. K dispozici máte celkem 4 válce s 25 výherními liniemi. Jednotlivé symboly jsou spíše klasické a mají podobu známého ovoce. Na rozdíl od předchozí hry má ale tento výherní automat mnohem lepší grafickou stránku. Není zde žádné černé pozadí, doprovodná hudba je docela dobrá a skvěle udržuje tempo hry. To je vhodné hlavně ve chvíli, kdy už hrajete dlouhou dobu a ztrácíte nadšení ze hry.

Hrací Automat Super Hot Zeus Play Online Zdarma

 

To ale neznamená, že vás tento automat online zdarma náležitě neodmění. Možná to bude trvat delší dobu, než získáte výhry, ale vaše výhry budou opravdu vysoké. Vsadit si můžete od 1 do 20 mincí a výherní kombinace vytvoříte spojením tří stejných symbolů ve směru zleva doprava. Pravidla jsou docela jednoduchá, takže si ani nemusíte zkoušet tento výherní automat zdarma. Zahrajte si rovnou jeho plnou verzi s opravdovými penězi, protože trénovat nemusíte opravdu nic. V nabídce není příliš mnoho funkcí, které by se líbili zkušeným hráčům. Pokud se vám ale nějakým způsobem podaří získat 12 stejných symbolů na hracím poli, tak budou vaše výhry zdvojnásobeny. Naštěstí je zde i hazardní hra, která vám umožní vaše výhry vynásobit okamžitě. Buďte ale opatrní. Získat můžete dvojnásobek nebo nic.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti