Menu

Ride them Cowboy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ride them Cowboy

Ride ´em Cowboy Automat Online ZdarmaKrocení býků je extrémně vzrušující sport, ale kvůli jeho nebezpečnosti ho neprovozuje příliš mnoho lidí. Abyste si tento úžasný sport mohli vyzkoušet také, připravila pro vás vývojářská společnost Habanero skvělý výherní automat zdarma, který je tímto sportem inspirován. V tomto výherním automatu zdarma si užijete napětí, jako byste se nacházeli přímo na rodeu. Navíc při tom můžete získat neuvěřitelné výhry. Design tohoto výherního automatu zdarma je jedinečný a úžasně odráží zmíněné téma. Na pozadí je vyobrazena býčí ohrada a i všechny další grafické prvky a animace zobrazují vše spojené s tématem rodea. Doprovodná hudba nesmí chybět a i v tomto případě je inspirována krocením býků. Použitá grafika a animace vám mohou připomínat i divoký západ.

Ride ´em Cowboy Automat Online Zdarma

 

Vybrané symboly tohoto automatu jsou perfektními obrazy předmětu nacházejících se na rodeu. Narazíte například na sedla, kovbojské klobouky, kovbojské boty, kovbojské kalhoty, lasa, kovbojské dívky, klauny, koně a býky. Ovládací panel automatu naleznete ve spodní části herní obrazovky a mile vás překvapí svojí jednoduchostí. Jedná se o jeden z těch nejjednodušších ovládacích panelů v herním průmyslu. Navíc tento stejný ovládací panel mají všechny výherní automaty zdarma od vývojářské společnosti Habanero. Hodnotu sázky můžete změnit změnou hodnoty vsazených mincí, úrovně sázky nebo počtu aktivovaných výherních linií. Pokud jsou vaším cílem vysoké výhry, tak se soustřeďte na vysoké sázky, i když ty přináší i vyšší riziko.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti