Menu

Cupids Arrow Mobilots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cupids Arrow Mobilots

Výherní Automat Cupids Arrow Mobilots Online ZdarmaVýherní automat Cupid’s Arrow se rozkládá na 5 válcích s 30 výherními liniemi. Hlavními prvky tohoto výherního automatu jsou měkoučké bílé mráčky, červené růže a červená srdíčka. Automat je zasazen do prostoru nebeského ráje, který v tomto tématu hraje dominantní roli.

Výherní Automat Cupids Arrow Mobilots Online Zdarma

 

Jakmile spustíte tento výherní automat online, zahlédnete jednotlivé symboly, které vypadají, jakoby na válce padaly přímo z nebe. Válce jsou umístěny vysoko na obloze a kolem nich se pohybují načechrané bílé mráčky. Na vrcholku herní obrazovky se nachází název tohoto výherního automatu. Na druhé straně, pod válci, pak naleznete veškeré ovládací prvky.
V tomto výherním automatu si můžete vybrat ze dvou hodnot mincí, 0,10 nebo 0,20. Zahrát si můžete se všemi 30 výherními liniemi a maximálně tak můžete vsadit šest kreditů. Maximální počet spinů v rámci automatické hry je 20.

Herní symboly

Mezi ty nejhodnotnější symboly tohoto výherního automatu patří okřídlený chlapeček, který drží červené srdce, okřídlená holčička, která také drží červené srdce, červená růže a srdce. Mezi ty méně hodnotné symboly patří tradiční symboly hracích karet, které mají různé barvy. Narazíte na kartu s číslem 10, kluka, královnu, krále a eso.

Na válcích se nachází ještě několik dalších symbolů. Příkladem je modrý luk, který zastupuje wild symboly a může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů a scatter symbolů. Bonusovým symbolem je nápis LOVE v oranžové barvě. Scatter symbolem je nakonec zlatý šíp.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti