Menu

Pearl Lagoon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pearl Lagoon

Výherní Automat Pearl Lagoon Zdarma OnlineHrací automat Pearl Lagoon je pětiválcový video automat s 20 výherními liniemi, který vám přináší atraktivní podvodní téma. Je to zároveň jedna z her výrobce Play’N’Go, která může být spuštěna také na mobilních přístrojích. Hra obsahuje dodatečnou hazardní karetní hru, jejíž pomocí si mohou hráči zkusit ještě zvýšit své výhry. Hráči mají také možnost vyhrát volná zatočení. Pearl Lagoon je zvlášť oblíbeným výherním automat pro velkou skupinu jejich milovníků kvůli tomu, že se jedná o jeden z nejvíce vyplácejících automatů, které jsou na trhu dostupné. Při vsazení na všech 20 výherních linií můžete vyhrát opravdu významnou částku.

Výherní Automat Pearl Lagoon Zdarma Online

 

Výherní automat Pearl Lagoon má zajímavou grafiku a zvukové efekty. Nicméně ani použitá pestrobarevná obrazovka neodpovídá vzrušení vzniklému po pohledu na výplatní tabulku. Tento výherní automat je známý pro svoji 96,88% návratnost ke hráči, čímž se řadí mezi jednu z nejlépe vyplácejících her mezi všemi tituly, které Play’N’Go nabízí.
V tomto výherním automatu je wild symbol zastoupen postavou delfína. Když se vám podaří získat pět těchto symbolů na výherní linii, máte šanci na získání jackpotu ve výši 5000 dolarů. Scatter symbolem této hry je ústřice. Spojíte-li na výherní linii alespoň tři tyto symboly, získáte bonusová volná zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti