Menu

Kitty Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kitty Cash

Kitty Cash Online Automat ZdarmaTento úžasný výherní automat je naprosto celý o kočkách. Pokud jste jejich milovníkem stejně jako milovníkem kvalitních výherních automatů, pak je tento výherní automat zdarma hrou, kterou nemůžete vynechat. Vše od grafické stránky, animací, až po samotné symboly je nějakým způsobem propojeno s kočkami a jejich chováním. Pro kamarády koček tento výherní automat skrývá opravdu nekonečnou zábavu.

Kitty Cash Online Automat Zdarma

 

Tento nádherný výherní automat zdarma je naplněný různými druhy koček. Většina z těchto symbolů jsou v podstatě imitacemi slavných koček ze slavných televizních seriálů, filmů, komiksů a knih. Mimo to se jedná o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů zdarma vůbec. Automat má jednu hlavní bonusovou funkci, kterou jsou bonusové spiny zdarma. Tyto spiny zdarma aktivujete pomocí scatter symbolů.

Symboly, válce a linie automatu

Naprosto vše v tomto výherním automatu se odehrává na pěti válcích a 9 výherních liniích. Počet výherních linií byl snížen tak, aby byla hra co nejjednodušší. Může si ji tak naplno užít i naprostý začátečník. Pokud si ale myslíte, že 9 výherních linií je stále příliš, můžete si jejich počet nastavit podle sebe, od 1 do 9. V ovládacím panelu nechybí ani tlačítko automatické hry. Když se to shrne, tak se jedná o ten nejjednodušší výherní automat zdarma, který kdy společnost 1×2 gaming vytvořila.
Systém odměn v tomto online výherním automatu je velmi dobrý. Obsahuje již zmíněné bonusové scatter symboly a spiny zdarma. Tím nejhodnotnějším hracím symbolem toho automatu zdarma je symbol fialové kočky. Mimo to můžete narazit i na wild kočku, která má černou barvu. Wild kočka může nahradit všechny ostatní výherní symboly mimo scatterů a tvořit tak dodatečné výherní kombinace. Navíc všechny výherní kombinace vytvořené pomocí wild symbolu budou vynásobeny dvakrát.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti