Menu

Lucky Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Stars

Automat Lucky Stars Zdarma OnlineLucky Stars je skvělý výherní automat zdarma, který vytvořila společnost 1×2 gaming. Tato úžasná hra je inspirována hvězdným znamením zvěrokruhu a můžete jejím prostřednictvím zjistit, jaká je vaše šťastná hvězda. Výherní automaty od společnosti 1×2 gaming si získaly spoustu fanoušků po celém světě, a to hlavně díky svému neuvěřitelnému systému výher. Ten je zde navržen tak, aby dával více, než získával.

Automat Lucky Stars Zdarma Online

 

V tomto výherním automatu narazíte na několik násobitelů výher i na několik wild symbolů, které dokáží vaše výhry vynést až do hvězdných výšin. Výherní automat zdarma si také můžete zahrát na jakémkoli mobilním zařízení. Naprosto tak nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte. Tento výherní automat zdarma si můžete užít vždy naplno. Navíc nemusíte být ani profesionálním hráčem s vysokými částkami na svém kontě. Tento skvělý výherní automat zdarma obsahuje pouze několik jednoduchých pravidel a začít hrát můžete již se sázkou 0,01 mince na jedno zatočení, což je ta nejnižší možná sázka na současném trhu s výherními automaty.

Symboly a násobitele automatu

Symboly tohoto automatu jsou plně inspirovány hvězdnými znameními. Objevuje se zde býk, lev, střelec i ostatní znamení zvěrokruhu. Každý z těchto symbolů pro vás skrývá skvělé výhry. Za všechny tyto symboly získáte v podstatě tu stejnou výplatu, ale celková výhra se může lišit díky násobitelům, které můžete získat na šťastné linii. Vaše výhry tak mohou být vynásobeny 2x nebo 3x. Na šťastné linii můžete klidně získat i více násobitelů najednou. V tomto výherním automatu můžete navíc získat bonusovou funkci, zvanou celkový násobitel, kterou aktivujete symbolem bonusového oka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti