Menu

Kickass

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kickass

Zdarma Online Automat KickassKickAss je jednoduše úžasný výherní automat zdarma, který je inspirovaný stejnojmenným filmem i povídkou. V této akční hře budete mít šanci vyzkoušet si, jaký je život superhrdinů a nějakého zloducha nakopat do pozadí. Vaše skvělé činy při tom dosáhnout zasloužené chvály pomocí spousty super pohodových odměn, které patří těm opravdovým hrdinům. Tento výherní automat zdarma v podstatě obsahuje hned několik bonusových funkcí včetně spinů zdarma, scatterů a násobitelů výher.

Zdarma Online Automat Kickass

 

Tento úžasný výherní automat zdarma má pro vás přichystaných celkem 625 způsobů na vložení sázek. Ano! Přesně tak! Drobní sázkaři s méně zkušenostmi mají v tomto automatu dveře otevřené dokořán. Tento výherní automat je jedním z nejlépe navržených automatů, který v současnosti můžete nalézt. Jeho tvůrce použil nejnovější technologie a spoustu, spoustu kreativity. Pro fanoušky hracích automatů je dobrou zprávou i to, že zde neexistují naprosto žádné limity. Tento skvělý automat zdarma si můžete zahrát naprosto na všech mobilních zařízeních včetně telefonů s operačním systémem Android, tabletů, iPhonů a iPadů.

Válce a Výhry na Automatu

Jedná se o pětiválec, který obsahuje celkem 25 nastavitelných výherních linií. Nastavit si můžete i sázku na jednu linii, která může činit od 1 do 5 mincí a samozřejmostí je také nastavitelná hodnota mincí. Tento automat mimo jiné obsahuje i nádherně navržené symboly. Některé jsou přímo propojeny s použitým tématem a každý z těchto symbolů vám může přinést opravdu hodnotné výhry. Zapomenout se nemůže ani na symbol bonusových spinů zdarma, který bude vaším klíčem k této dříve zmíněné bonusové funkci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti