Menu

Thor Stormlord

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Thor Stormlord

Hrací Automat Thor Stormlord Online ZdarmaThor je jednou z těch nejoblíbenějších postav a vděčí za to hlavně mnohým filmům a seriálům vytvořených v Hollywoodu. Nyní mají svoji šanci setkat se s touto legendární postavou i fanoušci výherních automatů a vydat se spolu s Thorem na početná dobrodružství v rámci tohoto výherního automatu zdarma. Thor je bohem bouří a blesků, který používá jako zbraň své pověstné kladivo a vám je v tomto výherním automatu umožněno vyzkoušet ohromnou sílu této zbraně nejen k přemožení nepřátel, ale i k získání spousty výher. Vše v tomto výherním automatu zdarma, včetně grafické stránky, animací a zvukových efektů je propojeno s pověstí o Thorovi. To platí i o symbolech, které mají podobu vikingské lodi, helmy, obranného štítu, Thorova kladiva a samotného Thora.

Hrací Automat Thor Stormlord Online Zdarma

 

Tím nejhodnotnějším symbolem je vikingská helma, která vám nabídne výplatu až ve výši 400násobku vaší sázky. Vysoké výhry také můžete očekávat za symboly Thorova kladiva a vikingské lodi. Tento skvělý výherní automat zdarma navíc obsahuje i dvě hlavní bonusové funkce. První z nich je bonusová funkce spinů zdarma a druhou je bonus výběru z možností. Co se týče rozvržení automatu, tak se jedná o pětiválec s 25 výherními liniemi. Počet výherních linií můžete před každým kolem nastavit podle vlastních preferencí, od 1 do 25. Samozřejmostí je také možnost nastavení hodnoty a počtu vsazených mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti