Menu

Caribbean Cashpot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Caribbean Cashpot

Výherní Automat Caribbean Cashpot Online ZdarmaKaribik je jednou z nejznámějších turistických destinací celého světa a mnozí z nás sní o tom, že se tam jednoho dne podívají. Naneštěstí si to mohou dovolit jen někteří, ale díky tomuto skvělému výhernímu automatu zdarma se do Karibiku můžeme podívat úplně všichni, a to zcela zadarmo, a k tomu navíc můžete získat i opravdu vysoké výhry. Pokud budete mít jen trošku štěstí, můžete tak získat peníze na opravdovou návštěvu Karibiku a na spoustu dalších věcí.

Výherní Automat Caribbean Cashpot Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu můžete narazit všechny karibská lákadla, jako jsou hvězdice, ananasy, mušle, kiwi, banány, koktejly, kokosy, palmy a dokonce i perly. Tím nejhodnotnějším symbolem je právě symbol perly, který vám vyplatí až 500x vaši úvodní sázku. Dalšími hodnotnými symboly jsou palmy, s výplatou 300násobku vaší úvodní sázky a kokosové ořechy, s výplatou 100násobku vaší úvodní sázky. Mimo tyto symboly na vás čekají i ohromné speciální funkce. Symbol koktejlu funguje jako wild symbol, který může nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Navíc můžete aktivovat i bonusové spiny zdarma, které mohou obsahovat až 15 spinů zdarma a všechny vaše výhry budou zdvojnásobeny.
Za tímto skvělým a jedinečným výherním automatem zdarma stojí vývojářská společnost 1×2 gaming. Design automatu je prostě nádherný a podle mého názoru neobsahuje naprosto žádné chyby. Navíc tento výherní automat obsahuje jen velmi málo jednoduchých pravidel a úvodní sázka může mít hodnotu od 0,01 mince, což je částka, kterou si může dovolit opravdu každý.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti