Menu

Gingerbread Joy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gingerbread Joy

Automat Gingerbread Joy Zdarma OnlineJedná se o jeden z těch nejzábavnějších výherních automatů zdarma, který kdy byl na herním trhu dostupný. Nejen že vám přinese zpět sladké vzpomínky na vaše dětství, ale také vám pomůže vyhrát nádherné ceny a vyplnit si všechny vaše životní sny. Tento úžasný výherní automat zdarma pochází z dílny společnosti 1×2 gaming a naprosto vše, od grafické stránky, animací až po samotné symboly, je spojeno s čerstvě upečenými perníčky. Narazit tak můžete na perníčky všech různých tvarů, jako je například srdce, vánoční stromeček a hvězdy.

Automat Gingerbread Joy Zdarma Online

 

Uvnitř tohoto absolutně pohodového výherního automatu zdarma na vás čekají skvělé bonusové funkce. Bonusové funkce obsahují například scatter hvězdy, perníkového panáčka a wild hvězdy. Nemohou chybět ani spiny zdarma a násobitelé výher, které vám zaručí zábavu na té nejvyšší možné úrovni. Každý z přítomných perníčků obsahuje konkrétní výhru. Tím nejhodnotnějším perníčkem je zasněžený vánoční stromeček, který vám může vyplatit až 750x vaši úvodní sázku. Svatý perníček je hned za ním a vyplatí vám až 500x vaši úvodní sázku a následuje perníček ve tvaru srdce, které vám vyplatí 100x vaši úvodní sázku. Tento výherní automat zdarma si můžete zahrát na jakémkoli mobilním zařízení včetně iPadů, iPhonů, tabletů a chytrých telefonů.

Speciální Funkce Automatu

V tomto úžasném výherním automatu zdarma na vás čeká hned několik speciálních funkcí. Jednou z nich jsou scatter hvězdy. Tyto hvězdy vám vyplatí okamžité výhry i spiny zdarma. Máte-li dostatek štěstí a získáte-li 5 hvězd na jedné výherní linii, vyhrajete úžasnou okamžitou cenu v hodnotě 400násobku vaší sázky a 15 spinů zdarma. Spiny zdarma skrývají také vysoce hodnotné výplaty. Všechny výhry, které zde získáte, budou automaticky zdvojnásobeny. Spiny zdarma navíc obsahují i násobitele hodnoty mincí. Rozvržení tohoto výherního automatu je poměrně základní, obsahuje 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií, hodnotu mincí a počet vsazených mincí si můžete nastavit před začátkem každého kola. Maximální povolená sázka činí 62,5 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti