Menu

Soccer Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Soccer Slots

Výherní Automat Soccer Slots Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je určen hlavně fanouškům výherních automatů a fotbalu. Jeho tvůrcem je jedna z nejznámějších vývojářských společností z celého světa, společnost 1×2 gaming, která při tvorbě tohoto výherního automatu zdarma odvedla opravdu skvělou práci. Tento automat vám dá příležitost užít si naplno vzrušení z fotbalového zápasu, při kterém můžete vyhrát hodnotné peněžní odměny. Výherní automat Soccer Slots zdarma nemá žádná složitá pravidla a může si ho tak zahrát opravdu každý, kdo má i jen základní znalosti o výherních automatech a i při drobné investici může vyhrát skvělé částky. Tento výherní automat má i verzi zdarma, díky které si můžete hru nejprve vyzkoušet, což je naprosto skvělé hlavně pro nováčky. Než začnete hrát, musíte si nastavit hodnotu vaší sázky. Pak již stačí kliknout na tlačítko spin. K dispozici máte i tlačítko pro automatickou hru a tlačítko pro maximální sázku. Hodnota vašich výher se bude odvíjet od vaší sázky, je tak lepší vsadit vyšší hodnoty jakmile si hru osvojíte a užít si tak vaše hraní opravdu naplno.

Výherní Automat Soccer Slots Online Zdarma

 

Design automatu je naprosto úžasný. Na pozadí se nachází skvěle navržené fotbalové hřiště a i všechny ostatní grafické prvky, animace a symboly jsou spojeny s fotbalovým tématem. Celkově má tento výherní automat 3 válce a 11 výherních linií, což je jedno z těch nejprostších rozvržení, které výherní automat může mít. Všechny možné výherní kombinace naleznete v tabulce výplat. Automat obsahuje 9 různých symbolů, které se týkají světa fotbalu. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou symboly hřiště, gólu a zlatého poháru, tak se na ně při hraní soustřeďte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti