Menu

Superfruit 7

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Superfruit 7

Automat Superfruit 7 Online ZdarmaTento skvělý výherní automat, jehož tvůrcem je vývojářská společnost 1×2 gaming , definitivně představuje ovocný výherní automat zdarma další generace, s ještě větší dávkou skvělých výher a zábavy. Tento úžasný ovocný výherní automat zdarma je naplněn symboly třešní, citrónů, švestek, hrušek, hroznů a melounů a všechny tyto ovocné symboly vás dovedou ke šťavnatým výhrám. Během jednoho okamžiku se z vás mohou stát opravdoví boháči. Mimo to vás v tomto sladkém automatu čekají i velmi zábavné bonusové funkce. Mezi ně patří bonusové spiny zdarma, wild symboly a sázka na sedmičky. Máte-li trochu štěstí, tak vás všechny tyto speciální funkce zavedou k té nejlepší bonusové funkci vůbec, kterou je násobitel výher Superfruit 7. V této nádherné bonusové funkci se vaše výhry budou násobit jak hodnotou, tak i počtem vsazených mincí.

Automat Superfruit 7 Online Zdarma

 

Pravidla automatu jsou velmi jednoduchá. Tento ovocný automat má celkem 9 výherních linií na 5 válcích. Vsadit si můžete už od 0,01 mince na jedno zatočení a všechny výherní linie automatu můžete aktivovat už s 0,09 mince. Pokud si přejete získat vysoké výhry, zvyšte vaše sázky a vsaďte maximální částku 22,5 mince. Kvalita grafické stránky, animací a dalších mediálních prvků je na té nejvyšší úrovni a hru si můžete vychutnat na všech mobilních zařízeních, včetně iPhonu, iPadu, tabletů i chytrých telefonů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti