Menu

Gladiators of Rome

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gladiators of Rome

Automat Zdarma Gladiators of Rome OnlineTento výherní automat zdarma je jedním z těch nejzábavnějších automatů na trhu. O slavných a statečných gladiátorech jste jistě už všichni slyšeli, ale příležitost stát se jedním z nich neměl nikdo. Právě nyní máte možnost se jedním z nich stát a ukázat vaše výjimečné dovednosti. Tento skvěle navržený výherní automat zdarma má naprosto vše, co ti nejlepší gladiátoři potřebují a ještě mnohem více. Tím myslíme zejména naprosto skvělé výhry.

Automat Zdarma Gladiators of Rome Online

 

Tento výherní automat je naplněný spoustou úžasných symbolů, mezi kterými naleznete například i na zlatého orla, který byl symbolem Říma. Snadno se můžete stát miláčkem Césara a vyhrát výjimečné částky. Mimo to je tento výherní automat zdarma vybaven také speciálními bonusovými funkcemi, jako jsou bonusová kola a wild gladiátoři. Tyto bonusové funkce mohou vynásobit vaše výhry a aktivovat spiny zdarma. Tento výherní automat si můžete zahrát na jakémkoli mobilním zařízení včetně tabletů a chytrých telefonů. Vaše gladiátorské dovednosti tak můžete otestovat odkudkoli, stačí mít přístup k internetu.
Samotný průběh hry je velmi jednoduchý. Vaše počáteční sázka se může pohybovat už od 0,2 mince na jedno zatočení, což je jednou z těch nejnižších částek pro výherní automaty. Pokud ale toužíte po vyšších výhrách a zábavnějších funkcích, rozhodně doporučuji začít hrát s vyššími sázkami. Celá hra je pak o čelení různým gladiátorům. Nejvyšší výhra, 1000násobek původní sázky, pak čeká na toho šťastného hráče, který se stane šampionem samotného Césara.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti