Menu

Red Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Dragon

Hrací Automat Red Dragon Online ZdarmaRed Dragon je jedním z nejnapínavějších a nejštědřejších výherních automatů zdarma, které jsem kdy hrál. Tento automat zkrátka pobaví opravdu všechny hráče nejen tím, že je nechá vyhrát obrovské peněžní částky, ale také skvělou dobrodružnou zápletkou, kdy musíte ukrást zlato přímo od vašeho protivníka. V tomto výherním automatu se postavíte do role šikovného nindži. Vaším úkolem bude získat ukryté zlato a pro jeho dosažení se můžete tajemně plížit nebo statečně bojovat. Ve srovnání s ostatními výherními automaty má tento automat poněkud ojedinělý design. Jeho pozadí je tmavé jako noční obloha, ale celkové vzezření se k danému tématu skvělé hodí.

Hrací Automat Red Dragon Online Zdarma

 

Samotná hra je velmi jednoduchá. Ovládací panel naleznete na spodní části herní obrazovky a k celkovému ovládání vám stačí použít pouze několik dostupných tlačítek. Tento hrací automat obsahuje základní rozvržení s 5 válci, ale co vás překvapí, je 50 výherních linií. Hraní je při tom velmi jednoduché. Nejdříve si musíte nastavit úvodní sázku a poté stisknout tlačítko spin. Nezapomeňte, že čím vyšší sázky, tím vyšší výhry. Tak neváhejte a vyzkoušejte vaše štěstí ve velkém a získejte z tohoto výherního automatu zdarma maximum. Pro hráče, kteří spěchají, je tu navíc možnost automatické hry. Symboly v tomto výherním automatu jsou rozděleny na dvě skupiny. První z nich jsou klasické hrací symboly, které vám přinesou pouze nižší výhry. Druhou skupinou jsou tematické symboly, mezi které patří hvězda, nunchak, červené žetony a jing-jang. Za tyto symboly získáte částky mnohem vyšší.Na trhu určitě narazíte na lepší a barevnější výherní automaty, ale většina z nich rozhodně není ani zdaleka tak zábavná, jako je výherní automat Red Dragon. Mimo to vám tento výherní automat přinese výhry téměř při každém zatočení válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti