Menu

Grave Grabbers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Grave Grabbers

Výherní Automat Grave Grabbers Online ZdarmaGrave Grabbers je strašidelným výherním automatem, který je zasazen do prostředí, kde se mrtví vrací mezi živé a přinášejí jim poklady ze záhrobí. Tématem tohoto výherního automatu je Haloween, strašidelná atmosféra a spousta hrozivých, ale někdy i srandovních detailů. Toto spojení bylo hráči přijato velmi dobře, a to speciálně také proto, že jednotlivé výhry jsou tak vysoké, že hráče udrží v napětí po celou dobu hry.

Výherní Automat Grave Grabbers Online Zdarma

Pozadí automatu je tmavé a je osvětlené pouze měsícem v úplňku, který je v jednom z rohů. Jednotlivé scény automatu se odehrávají na hřbitově plném kostlivců. Soundtrack automatu nemůže představovat nic jiného než strašidelné zvuky. Například tak zaslechnete výkřiky a rychlé tóny, které doprovází točení válců. Výherní automat Grave Grabbers je zábavnou hrou, kterou si může zahrát opravdu každý. Atmosféra automatu je veselá a grafická stránka je ucházející. Tento výherní automat nabízí svým hráčům možnost hrát podle jejich představ. Hra se odehrává celkem na 5 válcích s 20 výherními liniemi, které válce protínají v různých směrech. Hráči mohou využít jednotlivých ovládacích šipek umístěných pod hrací obrazovkou k nastavení svých sázek a aktivaci výherních linií.

Herní symboly

Těmi nejméně hodnotnými hracími symboly jsou různě oblečení kostlivci. Mohou například držet deštník, být oblečeni jako andělé, mít zábal, sklenici nebo likér. Nebo mohou prostě jen číst knihu. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou duch, smrtka, zombie a netopýr.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti