Menu

Poly Diamonds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Poly Diamonds

Výherní Automat Poly Diamonds Online ZdarmaVe výherním automatu Poly Diamonds budete muset lovit různé třpytivé diamanty a právě jejich barva a třpyt předurčí výši výhry, které za ně získáte. Tento výherní automat obsahuje celkem 4 válce se třemi řádky a vsadit si můžete na 5 výherních linií. Pusťte se do hraní automatu Poly Diamonds a zažijte opravdovou diamantovou horečku.

Výherní Automat Poly Diamonds Online Zdarma

 

Tento výherní automat je určen speciálně pro ty hráče, kteří chtějí dosáhnout na opravdu vysoké výhry. Pět výherních linií tohoto automatu se vždy hodnotí ve směru zleva doprava, a pokud na výherní linii zobrazíte pět stejných symbolů, bude vám vyplacena pouze ta nejvyšší výhra. Automat ale nabízí také hned několik bonusových symbolů, které vám výrazně pomohou zvýšit vaše výhry.

Žolík Kajot: tento velmi užitečný symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly. Žolík se objevuje uprostřed prostředního válce a může vám také udělit pět spinů zdarma. Během této bonusové hry bude prostřední válec změněn na wild válec.

Žolík Multi: tento žolík také může nahradit všechny ostatní herní symboly. Navíc, když se účastní výherní kombinace, zdvojnásobí vaši výhru.

Herní symboly

Diamanty jsou zástupci drahých kamenů, a pokud je prodáte, tak za ně jistě dostanete spoustu peněz. V tomto online výherním automatu zdarma od společnosti Kajot na vás čeká neskutečné množství těchto diamantů. Pokud zvolíte verzi tohoto automatu zdarma, tak si můžete hraní nejdříve vyzkoušet a nebudete muset ztrácet čas žádnou registrací nebo stahováním. Kdykoli také můžete přejít na hraní za reálné peníze.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti