Menu

Storming Flame

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Storming Flame

Výherní Automat Storming Flame Online ZdarmaStorming Flame je roztomilý výherní automat zdarma, který je inspirován klasickými ovocnými hracími automaty. Tento výherní automat definitivně není jedním z těch akčních a napínavých výherních automatů. Jedná se spíše o plynulý a poklidný výherní automat zdarma v klasickém stylu. Ale nebojte se, zkuste si tento výherní automat na chvíli zahrát a uvidíte, že si ho naprosto zamilujete. Jedná se o výtvor vývojářské společnost GameArt, která má rozsáhlé zkušenosti s vytvářením výherních automatů, které rozhodně při tvorbě tohoto automatu naplno využila. Tento výjimečný výherní automat je plně naplněn všemi těmi klasickými fantastickými symboly. Jediný rozdíl je, že zdejší symboly mají naprosto neodolatelný a skvělý design. Narazíte zde na hrozny, třešně, citróny, sedmičky, hvězdy a dokonce i na zvony.

Výherní Automat Storming Flame Online Zdarma

 

V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat zdarma s 5 výherními liniemi, což je běžné rozvržení klasických automatů. Na druhou stranu se jedná o jeden z těch nejjednodušších výherních automatů zdarma, který je nyní na trhu dostupný. Je tak velmi vhodný i pro naprosté začátečníky. Úvodní sázka tohoto výherního automatu zdarma je také nastavena velmi nízko. Její hodnota se může pohybovat od 0,01 do 0,5. Je tak jasné, že i maximální sázka nedosahuje ve srovnání s podobnými výherními automaty žádných závratných výší. Po nastavení hodnoty vaší sázky musíte už jen stisknout tlačítko spin. K dispozici máte i funkci automatické hry, kterou mohou využít zkušenější hráči s vyšším herním rozpočtem. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je symbol zvonu, který vám při každém spinu může vyplatit až 500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti