Menu

Fruit Zen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Zen

Výherní Automat Fruit Zen Online ZdarmaVýherní automat Fruit Zen 3D je dalším úžasným automatem od společnosti Betsoft. Jedná se o stejného vývojáře online softwaru pro kasina, který vytvořil i online automaty Boomanji, Sugar Pop a True Sheriff. Fruit Zen 3D má 5 válců a 10 výherních linií. Výherní kombinace můžete tvořit zleva doprava, ale i zprava doleva a vyplaceny budou vždy pouze ty nejvyšší výhry na každé výherní linii. V tomto automatu na vás také čekají wild symboly a volná zatočení. Navíc je tento automat součástí kolekce Slots3 výherních automatů společnosti Betsoft, ve které naleznete výherní automaty oblíbené pro plynulost hry a vysoké výhry. Nabízené bonusové funkce však také stojí za to. Výherní automat Fruit Zen 3D vám nabízí nejvyšší výhru 200 000 mincí.

Výherní Automat Fruit Zen Online Zdarma

 

Stejně jako všechny ostatní výherní automaty z kolekce Slots3 od Betsoft i Fruit Zen 3D má dynamické, ale přitom uživatelsky přátelské herní rozhraní. Hodnoty mincí, výherní linie a samotné sázky na linii jsou na obrazovce jasně vyznačeny a stejně jednoduše uvidíte i vaši celkovou sázku a stav účtu. Grafická stránka je opravdu 3D a ve spojení s doprovodnou hudbou a použitými symboly se jedná o strhující, štědrou a zábavnou hru. Společnost Betsoft viditelně dbá o dobré vybavení svých online automatů, a to od grafické stránky až po bonusy a jedinečné funkce. Zapomenout se nemůže ani na jejich stylovost. Výherní automat Fruit Zen 3D tak není žádnou výjimkou a odpovídá vysoce nastavenému standardu této společnosti.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti