Menu

Enchanted

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Enchanted

Hrací Automat Enchanted Zdarma OnlineVýherní automat Enchanted je díky své skvělé grafice a spoustě pestrobarevných symbolů považován za jeden z těch nejlepších 3D výherních automatů od společnosti Betsoft. Téma hry se točí kolem pohádek a legend, které vás přímo přimějí zavzpomínat na šťastné momenty vašeho dětství. Od výherního automatu Enchanted ale nečekejte pouze zábavu. Výplaty, které tento pohádkový automat nabízí, totiž nenajdete v žádném jiném 3D výherním automatu. Můžete zde vyhrát tisíce mincí za pouhé spojení pěti stejných symbolů. Berte to jako příležitost napsat k této pohádce váš vlastní šťastný konec.

Hrací Automat Enchanted Zdarma Online

 

Výherní automat Enchanted má 30 výherních liniích na 5 válcích. Na každou výherní linii můžete vsadit 1 – 5 mincí, jejichž hodnotu si také můžete nastavit podle sebe. Kontrolu nad vsazenými penězi tak máte plně ve vašich rukou. Chcete-li v tomto automatu vyhrát, musíte spojit stejné symboly do výherních kombinací na aktivních výherních liniích, a to vždy zleva doprava. Když se vám to povede, těšte se na skvělé výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti